Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Jak funguje půjčka u Zonky?

Společnost Zonky s.r.o. provozuje tzv. P2P (peer-to-peer) půjčky. V praxi to znamená, že tato společnost je jakýmsi prostředníkem mezi investory a žadateli o úvěr (tito jsou si navzájem anonymy). V rámci Zonky tedy existuje síť občanů v roli investorů na jedné straně, a občanů v roli zájemců o půjčku na straně druhé.

Společnost Zonky zde funguje jako zprostředkovatel, ale také jako kontrolor celého procesu půjčky. Jedná se tedy v podstatě o regulovanou nebankovní půjčku mezi dvěma lidmi – regulovanou proto, že na fungování samotného Zonkyho dohlíží ČNB.

Ptáte se, jak si na sebe Zonky tedy vydělá? Především na úrocích od dlužníka přímo společnosti (od 2,99% p.a.) a na jednorázovém poplatku ve výši 2% z každého schváleného úvěru. Klient ale také může využít nepovinné pojištění za 6,9% z měsíční splátky.

Je třeba splňovat nějaké podmínky?

Ano. Jestliže chcete vstoupit do systému Zonky, musíte být plnoletý/á, být občanem ČR/EU či Ukrajiny a mít v ČR osobní bankovní účet. Protože celý proces probíhá online, budete muset do systému nahrát kopie dokumentů, které prokážou splnění výše uvedených podmínek. Připravte si tedy kopii občanského/řidičského/zbrojního průkazu/kartičky pojištěnce, a potom také výpisy z vašeho internetového bankovnictví.

Jak požádat o peníze na Zonky?

Ještě než se pustíte do registrace na Zonky a vyplnění žádosti o půjčku, pečlivě si prostudujte odpovědi na FAQ , úvěrové podmínky i sazebník více na:Dokumenty a smlouvy. Nejhorší je dostat se do potíží na základě nevědomosti.

    O úvěr následně požádáte následovně:

  • 1. zonky.cz → chci si půjčit
  • 2. Nastavte parametry půjčky, vyplňte o sobě základní požadované údaje a nahrajte do systému dva doklady sloužící k vaši identifikaci. Následně Vám bude na emailovou adresu zaslána nezávazná kalkulace.
  • 3. Pokud s nabídkou souhlasíte, podepíšete smlouvu skrze sms. Zonky pak vybere celkovou požadovanou částku od několika občanů-investorů, a to anonymně, a pošle vám ji na účet. Následně splácíte ne přímo vašim investorům, nýbrž společnosti Zonky. Výhodou je, že předčasné splacení je zdarma.

Jak se mohu začít fungovat jako investor?

Platí podobná pravidla, jako pro žadatele o úvěr. Na podstránce Investoři se informujte o tom, jak funguje investování na Zonky, navštivte také odpovědi na FAQ, obchodní podmínky a sazebník. Teprve až vám bude vše jasné, klikněte na „chci začít investovat“, vyplňte potřebné údaje, nahrajte též identifikační dokumenty. Poté si vybírejte z poptávek žadatelů o půjčku, které Zonky vyvěsil na místě zvaném „Tržiště“.
Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?

Archiv článků:

SMS půjčky - pro koho jsou dostupnéVybíráme půjčku na cokolivPůjčka bez doložení příjmů - jednoduše a rychlePotřebujete peníze ještě dnes?Půjčka do výplaty 5000 KčParametry nebankovní půjčky CetelemPůjčka před výplatou, kterou dostane opravdu každýRychlá půjčka do výplatySháníte půjčku na auto "bez registru"?Půjčky do 10000 Kč, bez nahlížení do registrůPůjčka 3000 = peníze ihned k dispozici


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.