Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčka před výplatou 30 dnů

19/10/2014

Rychlé, dostupné a krátkodobé – to jsou základní vlastnosti půjček před výplatou. Jsou také označovány jako bleskové půjčky před výplatou 30 dnů – to bývá u většiny poskytovatelů těchto úvěrů maximální doba, na kterou si lze peníze půjčit.

Půjčka před výplatou – na 30 dnů až 10000 Kč

S půjčkami před výplatou si na 30 dnů můžeme půjčit částku od 500 Kč až po 10 000 Kč. U první půjčky je maximální výše většinou snížena (například na 2000 Kč) a rovněž doba splatnosti je kratší (15 dnů) – věřitelská společnost si musí ověřit, zda jsme schopni menší půjčku včas splatit. Pokud dokážeme, že ano, máme otevřené dveře k vyšším půjčkám, i třeba k půjčce 10000 Kč na 30 dní.

SMS půjčky – poskytovatelé

První nebankovní společností, která u nás tento typ úvěru začala poskytovat, byla společnost Ferratum. Půjčka před výplatou Ferratum je stále nejoblíbenější a nejrozšířenější SMS půjčkou u nás, dnes už ale na tomto poli působí mnohé další společnosti. Za všechny jmenujme například společnosti ViaSMS, Kredia, CreditON, Perfect-Money, Mutuo nebo třeba Credit money.

Jednoduché a přehledné půjčky

Atributy jednotlivých půjček se sice liší, ale základní princip zůstává stejný: pomocí online formuláře nebo prostřednictvím SMS zprávy požádáte o půjčku. Obratem se dozvíte o schválení a ihned Vám jsou posílány peníze. Půjčku pak platíte jednou splátkou podle dohodnuté doby splatnosti – 7, 14 (15), 21 nebo 28 (30) dní. Půjčka před výplatou do 30 dní je tak velmi jednoduchá a přehledná.Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


Doporučujeme:

• Hledáte svého osudového partnera a nemůžete najít kvalitní seznamu? Vyzkoušejte e Darling - seznamku pro náročné. Úspěšný projekt, který již řadu let funguje v řadě zemích Evropy.
• Chcete-li ušetřit Vaše peníze při nákupech spotřebního zboží, využijte výprodeje zboží na MALL.cz - slevy až 70% na vybrané zboží čekají právě na Vás.

© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.