Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčky na 12 měsíců i více

02/11/2014

Mezi nejoblíbenější půjčky patří půjčky do výplaty. Peníze máte okamžitě k dispozici a splatit ji musíte až s další výplatou. Co ovšem dělat, když peníze potřebujete ihned, ale nezvládnete ji splatit do jednoho měsíce? Velice zajímavou nabídkou je půjčka se splatností do jednoho roku až dvou let.

Tato půjčka je jednoduchá, rychlá a dostupná většině z Vás.

Nebankovní půjčka na 12 měsíců

Obvykle není nahlíženo do registru dlužníků. Stačí odeslat online žádost, která následně projde schvalovacím procesem.


Nabídnuty jsou Vám určité podmínky, jejichž přijetí odsouhlasíte na jedné z poboček či u obchodního zástupce společnosti. Po podepsání úvěrové smlouvy jsou peníze Vaše. Splátky si můžete rozložit až na dvanáct měsíců. Podmínkou je mít takový příjem, aby pokryl Vaše měsíční splátky. Výhodou je to, že nepotřebujete ani ručitele, ani nic k zástavě.


Nejdůležitější podmínky:

  • dostatečný doložitelný měsíční příjem
  • ověření bankovního účtu
  • bydliště na území ČR
  • v některých případech čistý dlužní rejstřík

Půjčka Zaimo

Tato služba je provozována firmou Kredito24 Česká republika s.r.o. Vyplnit přihlášku trvá pouhé dvě minuty. Stačí si vybrat výši částky a dobu splatnosti podle Vašich finančních možností. Peníze jsou Vám na účet převedeny do 15 minut, protože Půjčka Zaimo používá automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku. Půjčit si můžete až do výše 25 000 Kč se splátkami na dobu 12 měsíců. Nečekají Vás ani dodatečné náklady, ani skryté poplatky a ustanovení psána drobným písmem. Půjčka Zaimo požaduje ověření Vašeho bankovního účtu, kdy budete muset převést 1 korunu na bankovní účet společnosti. Ihned poté bude číslo Vašeho bankovního účtu potvrzeno. Půjčku můžete předčasně splatit bez příplatku.

Půjčka Aasa

Požádat můžete od 10 000 do 50 000 Kč se splatností od 6 do 24 měsíců. Není požadována ani zástava, ani ručitel. Pokud je Vám od 20 do 65 let, nemáte záznam v registru dlužníků a máte trvalé bydliště na území České republiky a stálý příjem, dosáhnete na Půjčku Aasa bez problémů. Stačí vyplnit on-line žádost, na základě které Vás kontaktuje konzultant společnosti. Kurýr Vám doručí smlouvu, kterou podepíšete, a následně jsou Vám peníze zaslány na bankovní účet. Půjčku Aasa lze žádat na Aasa.cz
Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


Doporučujeme:

• Hledáte svého osudového partnera a chcete vyzkoušet služby kvalitní seznamky? Vyzkoušejte e Darling - seznamku pro náročné. Jedná se o velice úspěšný projekt, který již řadu let funguje v řadě zemích Evropy.
• Zdá se Vám spotřební zboží čím dál dražší? Potřebovali byste na jejich nákupu ušetřit co nejvíce peněz? Využijte výprodeje zboží na MALL.cz. Najdete zde slevy až 70 % na vybrané zboží!

© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.