Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Investice do nemovitosti

07/08/2013

Když investujete do nemovitosti, neznamená to, že se vám peníze pohrnou automaticky. Výnos z investičních bytů ovlivňuje celá řada věcí. Investiční byt je něco jiného než investice do nemovitosti, ve které plánujete sami bydlet. Investiční byt je místo, které koupíte a připravíte, případně zrekonstruujete a pak pronajímáte.

Co řešit u investičního bytu

Než si pořídíte investiční byt, řešíte hodně otázek „buď anebo“. Musíte se rozhodnout, jaký byt zvolíte, zda nový nebo starší. Do staršího bytu budete muset investovat více peněz, ale pokud se budete snažit, výsledek bude jistě stát za to.

Také musíte zvolit mezi bytem družstevním, nebo v osobním vlastnictví. Nejdůležitější a nejtěžší volba je to, komu byt pronajmete. Jestli rodině, jednotlivci nebo partě studentů. Řekněme si to narovinu, rozdovádění studenti nejsou nejlepší pro investiční byt, protože jeho hodnotu snižují.

Řešit budete také to, kolik do investičního bytu dát svých vlastních peněz a jak velkou si vzít hypotéku. Samozřejmě, že čím víc použijete vlastních peněz, tím menší hypotéku nebo půjčku na bydlení musíte zařizovat. Doporučuje se vzít ze svého 40 – 50% ceny bytu.

Druhy výnosu z nemovitosti

Nemovitost vám nemusí vynášet jen nájemným, ale můžete si jí nechat zhodnotit, a tak získat další výnos. Výnos z nájmu je asi jasný, jde prostě o to, že nemovitost pronajímáte a z nájmu se vám vrací jednak peníze, které jste do bytu investovali a zároveň máte peníze, které jsou jen pro vás. Výnos ze zhodnocení nemovitosti je také dlouhodobý.

Je to typické investiční téma, kde záleží hodně na aktuálních pohybech na realitním trhu. Jaký výnos bude, závisí především na tom, jakou nemovitost vyberete. Zde je rozhodování mezi panelovou a cihlovou budovou důležitější než u investičních bytů. Výnos se pohybuje kolem 2 – 3% ročně.
Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?

Archiv článků:

SMS půjčky - pro koho jsou dostupnéVybíráme půjčku na cokolivPůjčka bez doložení příjmů - jednoduše a rychlePotřebujete peníze ještě dnes?Půjčka do výplaty 5000 KčParametry nebankovní půjčky CetelemPůjčka před výplatou, kterou dostane opravdu každýRychlá půjčka do výplatySháníte půjčku na auto "bez registru"?Půjčky do 10000 Kč, bez nahlížení do registrůPůjčka 3000 = peníze ihned k dispozici


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.