Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčka NetCredit

17/07/2014

Nebankovních půjček je na trhu celá řada. Je tedy poměrně náročné vybrat si právě tu, která vám bude sedět nejlépe. Jednou z užšího výběru by mohla být půjčka NetCredit, která představuje poměrně zajímavou alternativu k běžným půjčkám.

Jak si půjčit?

Žádost o půjčku lze velmi jednoduše zadat na webu či SMS zprávou. Poté stačí jen odeslat jeden haléř na účet společnosti jako verifikační poplatek pro ověření pravosti účtu. Pokud chcete o půjčku zažádat, musíte splňovat celou řadu kritérií.

Váš věk se musí pohybovat od 20 do 70 let. Je třeba též doložit stálý příjem. Pro získání půjčky není možné být zapsán v registru dlužníků. Pokud splňujete všechny tyto požadavky, peníze vám budou po odeslání žádosti neprodleně odeslány na účet.

Kolik si půjčit?

Pokud si půjčujete u NetCreditu poprvé, máte možnost dosáhnout pouze na 4 500. Na druhou stranu je velkou výhodou, že není třeba platit ani korunu na úrocích. První půjčka je totiž zdarma. Pokud si chcete půjčovat dále, není problém. Po řádném splacení první půjčky si lze půjčit až 12 000 korun s dobou splatnosti od 1 do 30 dnů. Pokud nejste schopni půjčku včas splatit, můžete požádat o prodloužení o dalších 30 dnů. Pokud naopak chcete splatit dříve, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Věrnostní program

Pokud budete pečlivě splácet a dostanete více než jednu půjčku, můžete získat poměrně výrazné slevy. Taková sleva se může dostat až na 50 % z úroku. Po splacení půjčky budete vždy informováni ve vašem profilu na webu, emailem a SMS zprávou.

Na co si dát pozor u půjček před výplatou?

Při jakékoliv půjčce buďte vždy obezřetní - nepůjčujte si peníze, pokud si nejste jisti, že úvěr budete moci řádně splatit. Nikdy nesplácejte jednu půjčku druhou, tento přístup nikam nevede a ještě zhorší vaši finanční situaci.Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.