Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Máte zápis v reigstru dlužníků?

18/04/2015

Pokud zrovna řešíte, kde vzít pár tisícovek na kritických čtrnáct dní před výplatou, máte možnost využít některou z řady nebankovních půjček, které se na tyto situace specializují. Jak je to ale v případě, pokud jste v minulosti měli "přešlap" při splácení svých závazků a máte záznam v registrech dlužníků?

Většina nebankovních společností, které se zaměřují na rychlé půjčky do 10000 Kč na období do 30 dnů vyžaduje čisté registry. Existují ale společnosti, které registry neprověřují, případně je prověřují jen u některých žadatelů.

Zde je pak šance na získání úvěru i tehdy, pokud v registrech Vaše jméno figuruje.

Individuální posouzení

Jiné nebankovní společnosti zase registry prověřují, ale každého klienta posuzují individuálně. Pokud byl tedy Váš prohřešek ojedinělý, máte u těchto firem dobrou šanci půjčku získat.

Půjčky pro problémové klienty

A pak jsou tady firmy, které se přímo zaměřují na problémové klienty se záznamem v registrech dlužníků. Ty ale zpravidla vyžadují další záruky za půjčené peníze - například ručitele, zástavu nemovitosti nebo podpis směnky. V této oblasti "půjček i pro problémové klienty" najdeme poměrně vysoké procento rizikových půjček a proto - pokud se rozhodnete o takovouto půjčku požádat - musíte být na pozoru a postupovat velmi opatrně.

Zejména si vždy důkladně přečtěte smlouvu o půjčce a při sebemenší pochybnosti od půjčky upusťte.


Náš tip: Víte, co to je RPSN? Jedná se o ukazatel, na kolik celkem peněz Vás vyjde úvěr. Zahrnuje všechny poplatky, které klienta v souvislosti s uzavřeným úvěrem čekají. Pro srovnání jednotlivých nabídek úvěrů je dobré vědět, že je tato sazba uváděna jako roční.

Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.