Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčky bez dokladů - rychle a bez formalit

04/12/2014

Nebankovní společnosti si na formality nepotrpí a na rozdíl od bank poskytují půjčky velmi rychle. To platí zejména v oblasti rychlých půjček do výplaty. Jestliže v bance čekáte na přidělení půjčky i několik dní, u nebankovních splečností můžete mít peníze již do 24 hodin a u SMS půjčky dokonce do několika minut.

Aby vše probíhalo tak rychle, jak je jen možné, obejde se žádost o malou rychlou půjčku "před výplatou" zpravidla bez dodání papírových potrzení. Jsou společnosti, kterým stačí zaslání naskenované nebo vyfocené kopie občanského průkazu a kopie potvrzení o příjmech. Některé společnosti se pak bez potvrzení příjmů obejdou úplně a některé nebankovní firmy dokonce nevyžadují ani zaslání kopie občanského průkazu.

Ověření klienta je formalita

K ověření žadatele jim pak stačí pouze zaslání registračního poplatku 1 Kč z Vašeho bankovního účtu, případně potvrzení správnosti zadaného telefonního čísla zadáním kódu z SMS zprávy, která přijde na Váš mobil.

U malých půjček do 5000 Kč pak podle zákona není ani nutné podepisovat papírovou smlouvu - smlouva o půjčce je uzavřena vyplěnním online žádosti a zasláním registračního poplatku. Pokud u těchto půjček žádáte během 1 roku částku vyšší než je 5000 Kč, je nutno papírovou smlouvu vytisknout, podepsat a zalsat věřitelské společnosti.

Při vyplňování žádosti si nevymýšlejte

Půjčky bez dokladů Vás nebudou obtěžovat zbytečnou byrokracií, na druhé straně je ale nutno uporoznit na vyšší rizika těchto půjček oproti těm úvěrům, kde jsou doklady vyžadovány. U půjček bez dokladů vyplňte vždy žádost o půjčku pravdivě. Jen na základě správných údajů může věřitelská společnost zodpovědně vyhodnotit, zda Vám peníze může půjčit a jak vysokou částku. V opačném případě se můžete dostat do dluhových potíží, nehledě k tomu, že uvedením nesprávných údajů v žádosti o půjčku se můžete dopustit nezákonného jednání.


Náš tip: Víte, na co všechno je třeba myslet po svatbě? Jste-li žena, je potřeba si vyřídit změnu příjmení na OP, na řidičáku, vlastníte-li auto, tak i na technickém průkazu. Nezapomeňte změnu nahlásit také u lékařů, v pojišťovně, v bance, poskytovatele půjček, u svého zaměstnavatele, a také všude tam, kde platíte nějaké složenky.

Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.