Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Konsolidace půjček - řešení vašich dluhů

17/02/2015

Jste absolutně bezradní se splácením nejrůznějších bankovních či nebankovních produktů, které vás každý měsíc stojí navíc nemalé finanční prostředky? Tyto půjčky a úvěry budete splácet pravděpodobně několik let, což se samozřejmě projeví ve vašem rodinném rozpočtu. Výdaje budou rapidně narůstat. To si dnes nemusíte nechat líbit. Existuje tu pro vás řešení v podobě tzv. konsolidace půjček neboli sloučení dluhů.

S konsolidací půjček budete mít vaše dluhy optimálně pod kontrolou. V podstatě tu dochází ke sloučení rozmanitého spektra půjčkových produktů do jednoho unikátního úvěru, který vyniká výhodnějšími podmínkami. Navíc platit budete jenom jednu splátku měsíčně.

V současné době můžete využít bankovní i nebankovní formu konsolidace. Tyto dvě varianty se vyznačují několika odlišnostmi.

Konsolidace bankovních produktů

Banky nabízí svým klientům možnost konsolidace. Jde především o jedince, kteří jsou schopni doložit pravidelné příjmy. Mohou vlastnit nějaký movitý či nemovitý majetek. Není možné, aby žadatel měl záznam v Centrálním registru dlužníků. Těmto lidem jsou poskytnuty zajímavě výhodné úroky. Konsolidace je prováděna až do částky 600 tisíc korun. Ve většině případů se žadatel obejde bez uvádění ručitele a jakékoliv zástavy. Klient banky si může podle libosti vybrat celkovou dobu splatnosti. V praxi se dá lhůta splatnosti buďto prodloužit anebo zkrátit.

Konsolidace nebankovních produktů

Tuto konsolidaci provádějí nebankovní poskytovatelé půjček a úvěrů. Ty vyžadují ručení třetí osoby, někdy i zástavu nemovitosti. Pokud žadatel disponuje nemovitostí, a je ochoten ji zastavit, pak mu může finanční společnost nabídnout levnou konsolidaci. O tuto alternativu mohou zejména požádat lidé bez příjmů i se zápisem v registru.

Než přistoupíte k podpisu konsolidaci půjčky, pečlivě si smlouvu přečtěte.

Ať už podepisujte jakoukoliv smlouvu, vždy si ji nezapomeňte důkladně pročíst. Zajímat by vás měli i všeobecné obchodní podmínky.
Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


Doporučujeme:

Na Maxi-Půjčky.cz najdete přehled nebankovních půjček pro každého - produkty jako "půjčka bez doložení příjmů", "půjčky bez registru", "půjčky před výplatou na účet" - informace, rady a tipy a online žádosti.

© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.