Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčky bez doložení o příjmu

15/01/2015

Většinou se jedná o krátkodobé půjčky do 50 000 korun, v jejichž případě není třeba dokládat příjem. Takovéto půjčky jsou zprostředkovány především nebankovními společnostmi. Půjčku bez doložení o příjmech však nabízejí za přísnějších podmínek i banky.

Jak půjčku získat a za jakých podmínek?

Tento typ půjčky lze získat velmi jednoduše. Stačí na internetu vyplnit jednoduchý formulář. Po dokončení žádosti jsou peníze ihned odeslány na účet zákazníka. Splatnost takovéto půjčky se může pohybovat od jednoho dne do 36 měsíců. Velkým plusem je rychlost vyřízení a jednoduchost objednání takovéto půjčky. Na druhé straně však stojí vyšší úroky než u dlouhodobých půjček. V případě využití americké hypotéky, kde je možné získat o něco více peněz, však vzniká velké riziko, vzhledem k tomu, že ručíte vlastní nemovitostí. Právě z tohoto důvodu je důležité si půjčku bez doložení příjmu důkladně promyslet a naplánovat.

Jakou půjčku zvolit?

Na trhu se nachází poměrně velké množství společností, které takovéto služby nabízí. V případě půjček bez doložení příjmu jde na příklad o Everyday+, Aasa, Zaimo či Zaplo.cz Přehled půjček naleznete například zde. Co se týče tzv. Amerických hypoték, nabízí se nebankovní poskytovatelé úvěrů jako Vitacredit či Acema Credit. Na trhu nalezneme nejrůznější nabídky, a tak je dobré dát si práci s tím najít tu správnou. Tedy tu nejvýhodnější. Je důležité nenechat se zlákat výhodnou nabídkou, která se ve finále ukáže jako likvidační. V rámci bankovních úvěrů je též možné využít půjčky bez doložení příjmu. Je však nutno podotknout, že se zde setkáváme s mnohem přísnějšími pravidly. Na druhou stranu však banky nabídnou výhodnější úrok než nebankovní společnosti.Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.