Důležité info: Vzhledem k datu publikování článku, vezměte prosím v potaz, že údaje na stránce již nemusí být aktuální a nemusí tak být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou ještě dnes

Půjčka na auto bez nahlížení do registrů

05/09/2015

Záleží na tom, jestli zájemce o nákup auta zvolí automobil nový a nebo z autobazaru. Cena bazarového auta je samozřejmě nižší, avšak autobazar má na ceně svou přirážku za nákup auta, uvedení do prodejního stavu a za prodej. Možná že jste slyšeli, že cena nového auta se významně sníží hned jak je prodáno a vyjede na silnici.

Podobné je to i s cenou bazarového auta, která je navýšena o marži autobazaru. Ať již kupujete z autobazaru a nebo nové auto od dealera, budete potřebovat získat dostatečné peníze. A pokud máte záznam v registrech dlužníků, může Vám přijít vhod půjčka na auto bez registru.

Půjčka na auto neúčelová

Protože nyní čtete článek o půjčkách, pravděpodobně jste zvolili možnost získání peněz formou půjčky. Půjčka na auto je nabízena mnoha firmami, možná ani tuto půjčku neinzerují jako půjčku na auto, ale je nabízena jako takzvaná půjčka neúčelová a nebo tzv půjčka na cokoliv. Finance tedy můžete využít i na nákup auta a firma, která vám peníze půjčuje se nemusí zajímat o to, jak s nimi naložíte.

Obyčejné neúčelové půjčky jsou však často poskytovány jen na nižší částku půjčky a pro vyšší částku je třeba firmě dokládat výši příjmů, firma kontroluje registry dlužníků a podobně. Pokud jste zájemce o půjčku a již máte záznam v registru za předchozí nesplacené půjčky, možná bude třeba využít nějakou firmu, kde poskytnou finance bez registru. U finančního produktu půjčka na auto bez registru je však ještě obtížnější peníze získat, jelikož u těchto půjček firma předpokládá vyšší riziko nesplácení úvěru. Lidé se záznamem v registru totiž mohou mít těžší podmínky pro splácení a nebo všeobecně horší platební morálku.

Půjčka na auto formou hypotéky bez registru

Pokud potřebujete půjčku na auto bez registru na auto a nenalezli jste žádnou vhodnou firmu, bude možná třeba sáhnout k půjčce se zástavou nemovitosti. Neúčelovým půjčkám se zástavou nemovitosti se říká také hypotéky a například americká hypotéka bez registrů bývá poskytována i jako půjčka neúčelová - můžete ji využít na nákup auta.Další články:

Nebankovní půjčky onlineJak se jednou provždy zbavit svých dluhůRizikové úvěry - pozor na něPojmy z oblasti finančnictvíTipy jak ušetřit za topeníSMS půjčky bez poplatkuO půjčce NetCreditKonsolidace půjček a dluhů - infoInformace o půjčce na směnkuNejvýhodnější půjčka před výplatou do 1000 KčPůjčka před výplatou - splatnost 30 dnůPůjčka před výplatou na účetMají půjčky pro ženy specifické výhody?Jak můžete investovat do nemovitostí?Jak funguje půjčka u Zonky?


Doporučujeme:

Na Maxi-Půjčky.cz najdete přehled nebankovních půjček pro každého - půjčky bez doložení příjmů, půjčky bez registru, půjčky před výplatou na účet - informace, rady a tipy a online žádosti.

© 2024 Půjčka-před-výplatou-online.cz - Všechna práva vyhrazena.
Kontakt na provozovatele stránek

Na této stránce je možné se informovat o produktech finančního trhu. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.